Антоніна Яківна Палійчук
Дуже дякую за рослинки- чудові і здорові! Приємна ціна! Всім рекомендую!!!!
Устінова Світлана
Дякую всім працівникам інтернет -магазину,,Sadim".Обслуговування,як і саджанці на висоті!Якісна упаковка,швидка доставка,низькі ціни,професійне обслуговування.Сподобалось ВСЕ!Успіхів вашому колективу!
Ірина Юріївна Закалюкіна
Дякую Вам за чудову роботу!
Попередні роки замовляла на іншому сайті, тому маю із чим порівнювати... Ваші рослини в рази більші, з чудовою кориневою системою.
Окрема вдячність менеджеру за емпатію)
Рекомендую Вас друзям.
Миру та процвітання!!!
Людмила Переверза
Заказывала впервые,саженцы отличные,хорошо упакованы,доставка быстрая.Надеюсь,что заказала то и выростет))На даном этапе довольна всем.Спасибо!
Наталья Тарабара
Дякую всім працівникам інтернет-магазину "Sadim". Саджанці здорові,з гарною корнівою системою. Якісна упаковка,швидка доставка,низькі ціни,професійне обслуговування.Сподобалось ВСЕ! Рекомендую!
шашкина ирина
Уже много лет являюсь вашим постоянным покупателем,но вы не перестаете приятно удивлять.26.02. заказала 5 саженцев лавра и 2 саженца лимона Павловского.01.03.уже получила заказ.саженцы пришли очень хорошо упакованы. саженцы в прекрасном состоянии и даже покрупнее рост,чем заявлено на сайте.Огромное спасибо .
Сергей Третьяков
Купил два саженца лимона и мандарин. Заказ пришел хорошо упакован, саженцы просто великолепные. Огромное Спасибо Вашему магазину. Всем кто хочет хорошие саженцы, рекомендую. Хороший магазин. Спасибо.
Вікторія Мазур
Дякую за рослини , замовляли гортензії , супер. Коренева шикарна,саджанці здорові. Натрапила на сайт випадково, хвилювалася за якість, але все супер!!! Сподіваюсь буду постійним клієнтом.
Normanusamp
интересные новости
Charlesmib
Круто, я искала этот давно