ЗАЧНОЙКО ТАТЬЯНА
Дуже приємно вражена якістью саджанців. Самовляла в різних інтернет магазинах раніше, в Sadim вперше. Саджанці великі, повні сил. Гарно запаковані. Дякую.
Думаю на майбутне буту робити замовлення ще.
Валентина Матусевич
Дякую! Я постійний покупець сайту, знову переконалася щодо надійності цього продавця.
З великої кількості рослин одна була не дуже, так сайт зразу ж наступного тижня прислав заміну безоплатно! Молодці! Буду покупати тільки у вас, бо і вибір рослин аж до рідкісних у вас дуже багатий!!
Олена Дяченко
Сьогодні отримала свої барбариси. Щиро вам дякую. Вони просто шикарнючі, дужеее задоволена, буду ще звертатися і замовляти. Гарних вам покупців і процвітання. Дякую.
Катерина Герасименко
Вчора отримала посилочку. Дякую за оперативність. Сажанці гарно запаковані не один із них не пошкоджений при транспортуванні, вони хоч і невеличкі але дуже гарні і на вигляд сильні. Будемо сподіватись що вони чудово приживуться. Удачі вам у вашій справі. Дякую
Ірина Пастушина
Дякую за оперативність, за швидкість та гарні садженці. Другій рік замовляю у Вас садженці і всі рекомендую.
Наталія Коваль
Сьогодні отримала посилочку, дуже сподобались барбариси! Вже посадила. На клумбі, засипаній корою, між гортензіями і лапчаткою, які ще тільки починають випускати гілля, такі яскраві барбарисики.З осені купляю собі і сусідам рослинки і всі рослини гарненькі
Наталія Коваль
Сьогодні отримала посилочку, дуже сподобались барбариси! Вже посадила. На клумбі, засипаній корою, між гортензіями і лапчаткою, які ще тільки починають випускати гілля, такі яскраві барбарисики.З осені купляю собі і сусідам рослинки і всі рослини гарненькі
Притчак Валентина Василівна
Дякую за чудові дерева та кущі, ви кращий магазин рослин, команда дуже злагоджено працює, надалі буду замовляти тільке у вас, на все добре!
Притчак Валентина Василівна
Дякую за чудові дерева та кущі, ви кращий магазин рослин, команда дуже злагоджено працює, надалі буду замовляти тільке у вас, на все добре!
Наталія Коваль
Сьогодні отримала посилочку, дуже сподобались барбариси! Вже посадила. На клумбі, засипаній корою, між гортензіями і лапчаткою, які ще тільки починають випускати гілля, такі яскраві барбарисики.З осені купляю собі і сусідам рослинки і всі рослини гарненькі71208