Сергій Гурба
Рослинка кумквату просто чудова. Гарна упаковка, швидка доставка. Служба роботи з клієнтами на самому високому рівні. 100% розміщатиму у вас замовлення ще не раз. Рекомендую. Дякую!
Джурук Людмила
Замовляю третій раз. Два рази замовляла в грудні, а третій раз замовила у березні.
Все подобається саджанці гарні єдиний нюанс те, що поки я не знаю чи зпівпадає сортність, а так все подобається.
Ірина Пастушина
Дякую за оперативність, за швидкість та гарні садженці. Другій рік замовляю у Вас садженці і всі рекомендую.
Марианна Глібко
Молодці! Професійна упаковка, чудові саджанці і розсада. Дякую, маю поганий досвід - Хвилювалась, але все пройшло бистро і красиво буду працювати ще з цим інтернет магазином
Торяник Олексій Григорович
Молодці! Упаковка супер саджанці тоже.
Вельгуш Світлана
Посилку получила. Все гарно і професійно упаковано. Рослини прийшли швидко і в гарному стані. Продавець відповідальний, рекомендую.
Наталія Коваль
Сьогодні отримала посилочку, дуже сподобались барбариси! Вже посадила. На клумбі, засипаній корою, між гортензіями і лапчаткою, які ще тільки починають випускати гілля, такі яскраві барбарисики.З осені купляю собі і сусідам рослинки і всі рослини гарненькі71208
Наталія Коваль
Сьогодні отримала посилочку, дуже сподобались барбариси! Вже посадила. На клумбі, засипаній корою, між гортензіями і лапчаткою, які ще тільки починають випускати гілля, такі яскраві барбарисики.З осені купляю собі і сусідам рослинки і всі рослини гарненькі
ЗАЧНОЙКО ТАТЬЯНА
Дуже приємно вражена якістью саджанців. Самовляла в різних інтернет магазинах раніше, в Sadim вперше. Саджанці великі, повні сил. Гарно запаковані. Дякую.
Думаю на майбутне буту робити замовлення ще.
Наталія Коваль
Сьогодні отримала посилочку, дуже сподобались барбариси! Вже посадила. На клумбі, засипаній корою, між гортензіями і лапчаткою, які ще тільки починають випускати гілля, такі яскраві барбарисики.З осені купляю собі і сусідам рослинки і всі рослини гарненькі